OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO SLUŽBENO NOSI NAZIV EKO ŠKOLA!

HRVATSKO POVJERENSTVO ZAKLADE ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE ZA OKOLIŠ

pozvalo nas je na ovogodišnju Državnu svečanost Ekoškola, na kojoj smo promovirani kao 17. generacija međunarodnih Ekoškola iz Republike Hrvatske.

Svim Ekoškolama su uručene odgovarajuće povelje (certifikati) i prestižna zelena zastava. Svečanost se održala 12. svibnja 2017. godine u Gastro Globusu na Zagrebačkom velesajmu. Zastavu i povelju su preuzeli ravnatelj Josip Petrović, i eko koordinatorice učiteljica Karolina Vuković i profesorica Marija Dragušica.

Svečano podizanje eko zastave u OŠ Trnsko bit će na Dan škole 26. svibnja 2017. godine u 9:30 u Osnovnoj školi Trnsko.

Zahvaljujemo svi učenicima, učiteljima, stručnim suradnicima, roditeljima i sponzorima na velikom i hvalevrijednom trudu koji je utkan u ovo priznanje!

objavio: Administrator   datum: 15. 5. 2017.