Škola Trnsko izabrana za sudjelovanje u projektu Napredne Internet of Things tehnologije u hrvatskim školama

Na natječaju “Zajedno smo jači” projekta Hrvatskog telekoma u 2017. godini jedan od dobitnika je Institut za razvoj i inovativnost mladih u kategoriji Edukacija učitelja/profesora s projektom: Napredne Internet of Things tehnologije u hrvatskim školama.

U projektu svim školama i ustanovama IRIM donira atraktivnu Internet of Things (IoT) opremu, organizira edukaciju nastavnika i tokom godine otvara natječaje za djecu.

Od prijavljenih 220 škola odabrano je 75 osnovnih škola. Ponosni smo da je naša škola uvrštena u taj zanimljiv projekt.

Učiteljice Mila Kokotović i Sanja Dam preuzele su opremu i sudjelovale u uvodnoj radionici u kojoj su upoznate s načinom korištenja i mogućnostima darovane opreme.

objavio: Milica Kokotović   datum: 26. 10. 2017.