Advent u školi

U četvrtak 13. prosinca Advent nam je ispunio školu. Škola je toga dana bila mali gradski trg. Na ulazu božićne pjesme, u školi okićena božićna jelka, a pored nje božićni sajam, kokice, kolači, čestitke, ukrasi...a u daljini radionice, igre, pjesma.

Na svakom koraku nasmješena lica djece, roditelja, učitelja.

Od prikupljenih sredstava Vijeća roditelja i razreda koji su imali izložbene štandove, kao i od dobrovoljnih priloga prikupljeno je 8 711,15 kuna.

Sredstva će biti doznačena za izradu školskih ormarića za više razrede naše škole.

Posebna sreća i zahvalnost u ovom blagdanskom raspoloženju se mogla vidjeti u radu eko patrole. Učenici sedmih razreda su nakon sajma ostali dragovoljno pomoći spremačicama urediti školu za sutrašnji nastavni dan. Ponosni smo na njih!

Hvala svima!

objavio: Josip Petrović   datum: 17. 12. 2018.