Prometna Učilica

U prvom polugodištu proveli smo pedagoške radionice preventivnog programa prometne kulture za sve razredne odjele.

Prilagođena je uzrastu djece od 1. do 8. razreda osnovne škole kroz poučne sadržaje i pitanja za provjeru znanja te obrađuje nekoliko tematskih cjelina: kretanje pješaka u prometu, vožnju bicikla u prometu, školske prometne jedinice, djecu i roditelje u prometu, opasnosti kretanja i igranja uz željezničku prugu, djeca u javnom prijevozu i školskim autobusima, štetnosti konzumacije droga i alkohola te upravljanje mopedima i motociklima.

Nakon toga, učenici su se samostalno uključili u 10. državno natjecanje iz poznavanja prometnih propisa. Naš učenik 3. razreda, svojim je rezultatom zauzeo izvrsno mjesto u 30 najboljih (ukupno je sudjelovalo 9235 učenika) dok je škola među 50 nagrađenih (od ukupno 276 škola).

Poredak najuspješnijih možete pogledati na http://ucilica.skole.hr/Natjecanje/Poredak

objavio: Biljana Manin   datum: 16. 1. 2019.