DAN RUŽIČASTIH MAJICA U OŠ TRNSKO

Povodom Dana ružičastih majica koji se obilježava kao Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja. Učenici su trebali doći u školski odorama kako bi iskazali jedinstvo i osjećaj pripadnosti našoj školi. Predstavnici razrednih odjela imali su ružičaste majice, a njihovi zamjenici su imali oznaku dežurnih učenika.

Projekt odgovornosti i suradnje provodi se kako bi učenici preuzeli odgovornost i u suradnji održavali Kućni red u školi. Članovi Učeničkog vijeća, predstavnici svih odjela pazili su na red po hodnicima i u učionicama za vrijeme odmora. I ovoga puta učenici su svojim ponašanjem pokazali da doista mogu biti odgovorni. Bilo je zadovoljstvo vidjeti kako se pristojno odnose jedni prema drugima, druže se međusobno i uživaju u zajedništvu.

Više slika pogledajte klikom na [OPŠIRNIJE].

objavio: Stipe Modrić   datum: 1. 3. 2019.