UPISI U 1. RAZRED - NOVA OBAVIJEST!

GRAD ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO

TRNSKO 25, 10020 ZAGREB

telefon: 01 6520737

e-mail: ured@os-trnsko-zg.skole.hr

Obavijest o upisu u prvi razred Osnovne škole Trnsko

za školsku godinu 2020./2021.

-NOVA OBAVIJEST-

Poštovani roditelji/skrbnici,

nastavno na planiranje aktivnosti postupka utvrđivanja psihofizičkoga stanja djeteta prije upisa u 1. razred osnovne škole, obavještavamo vas da je Ministarstvo znanosti i obrazovanja pokrenulo e-savjetovanje Pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava.

Zatraženo je od svih škola da zaustave sve aktivnosti oko upisa do daljnjega.

Termine upisa djece u prvi razred Osnovne škole Trnsko za školsku godinu 2020./2021. objavit ćemo na mrežnoj stranici škole i na oglasnoj ploči na ulazu u školu kada dobijemo službene informacije nadležnih upravnih tijela za odgoj i obrazovanje. Roditelj/skrbnici će o svemu biti pravovremeno informirani.

Molimo vas da na e-mail pedagoginje škole biljana.manin@skole.hr dostavite ime i prezime djeteta i vaš broj mobitela. Bit ćete blagovremeno kontaktirani.

Roditelj/skrbnik obvezan je prijaviti dijete nadležnom liječniku školske medicine kako bi dobio upute i termin za pregled. Nadležna liječnica za našu školu je Blaženka Kovačević Petrovski, dr. med. spec. školske i sveučilišne medicine radi u Službi za školsku i adolescentnu medicinu u Sigetu, Avenija Većeslava Holjevca 22, telefon 01 6551554. Radi parne dane prijepodne, a neparne poslijepodne. Narudžbe za pregled kod liječnika za upis djeteta u 1. razred su na www.terminko.com.

Zahvaljujemo na razumijevanju i veselimo se budućoj suradnji.

Zagreb, 14. 5. 2020.                                                                        Ravnatelj:

Josip Petrović, prof.

objavio: Josip Petrović   datum: 15. 5. 2020.