UPIS DJECE U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE - NASTAVAK AKTIVNOSTI

Zagreb, 26.5.2020.

Obavijest o nastavku upisa u prvi razred Osnovne škole Trnsko za školsku godinu 2020./2021.

U prvi razred osnovne škole upisivat će se djeca koja do 1. travnja 2020. godine imaju navršenih 6 godina života.

Obavještavamo Vas da ćemo u četvrtak, 28. svibnja 2020. godine započeti s postupkom utvrđivanja psihofizičkog stanja djece za upis u prvi razred naše Škole.

Roditelji/staratelji termin utvrđivanja psihofizičkog stanja djece dogovaraju na način da na e-mail biljana.manin@skole.hr napišu ime i prezime djeteta i broj mobitela. Bit će kontaktirani u najkraćem mogućem roku. Oni koji su poslali e-mail su kontaktirani ili će biti tijekom ovog tjedna.

Narudžbe za pregled kod liječnika su na www.terminko.hr.

Sukladno uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, tijekom utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta provodit ćemo mjere zaštite djece, roditelja i ostalih djelatnika Škole.

Veselimo se budućoj suradnji!

Ravnatelj:

Josip Petrović, prof.

objavio: Josip Petrović   datum: 27. 5. 2020.