Zajedno za bolji internet

Povodom obilježavanja internacionalnog Dana sigurnijeg  interneta  11.veljače 2020. godine u Osnovnoj školi  Trnsko,  pedagoginja Biljana Manin i knjižničarka Svjetlana Devčić  provele su  interaktivno predavanje za učenike 4. razreda s temom  Prevencija  opasnosti  nasilja  na Internetu. Učenici  5.razreda su upoznati s elektroničkim nasiljem i načinima kako se od istih zaštiti. Hrvatska regulatorna agencija (HAKOM)  poslala je brošuru  „Kako se zaštiti u svijetu interneta i mobilnih telefona“ koja je podijeljenja učenicima 5.razreda kako bi ju proučili zajedno sa svojim roditeljima.

Brošura je na poveznici:

Ove aktivnosti  poduzete su s ciljem promicanja sigurnije i odgovornije upotrebe  online tehnologije i mobilnih uređaja.

objavio: Svjetlana Devčić   datum: 11. 2. 2020.