Likovni natječaj LIK 2017.

Učenici naše škole čiji su radovi odabrani na županijskoj razini natjecanja – izložbe LIK 2017., Grad Zagreb, u pratnji ravnatelja i učiteljice likovne kulture, 1. ožujka 2017. g., prisustvovali su otvaranju izložbe. Izložba je postavljena u Osnovnoj školi Matije Gupca u Zagrebu. Učenici čiji su radovi izloženi su: Mia Grahovac 6.a, Matija Šorman 6.c, Nikol Manojlović 7.a, Tea Vulas 8.b, Ines Obradović 8.c i Nell Šoprek 8.c.

I ove godine je među deset radova izabranih za državno natjecanje rad naše učenice, ovaj put Nikol Manojlović 7.a, koji je ocijenjen maksimalnim brojem bodova.

Rad učenice Nell Šoprek 8.c pohvaljen je kao izuzetno uspješan rad (između 10 pohvaljenih kao izuzetno uspješni).

objavio: Marela Kovačević Đukez   datum: 15. 3. 2017.