MALI PRINC NAŠE ŠKOLE U GRADSKOJ KNJIŽNICI

U utorak 5. prosinca 2017. godine učenik Josip Keča iz 7.a razreda je uspješno predstavio našu školu u Gradskoj knjižnici na Starčevićevom trgu.

Učenik je zajedno s ravnateljem Josipom Petrović, prof. Nikolinom Reder i knjižničarkom Svjetlanom Devčić izveo monolog iz knjige Mali Princ i na taj način otvorio projekt Mali princ putuje Europom.

Profesorica Reder i knjižničarka Devčić su upoznale sudionike o aktivnostima ovog projketa i svim njegovim dobrobitima za školu.

Projekt je to kojeg drugu godinu zaredom naša škola provodi u suradnji sa Europskom komisijom.

U  utorak smo bili pozvani projekt predstaviti na stručnom skupu knjižničara u sklopu Informativnog utorka.

Nastup našeg učenika Josipa Keče i naših djelatnika je popraćen gromoglasnim pljeskom i pozivima za ponovnim nastupom na skorim školskim događanjima.

Mr. sc. Alka Stropnik, viša knjižničarka, suradnica za školske knjižnice je osobno zahvalila ravnatelju i knjižničarki Svjetlani Devčić za dolazak na skup.

objavio: Josip Petrović   datum: 7. 12. 2017.