Dabar- rezultati natjecanja

Natjecanje Dabar je već četvrtu godinu prisutno u našoj školi. Dabar je osmišljen kako bi se svoj djeci omogućilo jednostavno sudjelovanje kroz online natjecanje, koje se sastoji od niza izazovnih zadataka koje su napisali stručnjaci iz pedesetak zemalja.

Ove godine je sudjelovao ukupno 42 553 učenik iz 679 škola u Hrvatskoj.

U našoj školi se natjecalo 98 učenika, od toga 59 učenika iz nižih i 39 učenika iz viših razreda. Učenici nižih razreda su se natjecali iz školske informatičke učionice dok su učenici viših razreda  natjecanje odradili od kuće.

Čak 29 učenika iz OŠ Trnsko je ostvarilo odlične rezultate i plasiralo se među 10% najuspješnijih u Republici Hrvatskoj. To je 29% od ukupnog broja prijavljenih učenika iz naše škole i smatramo da je to odličan uspjeh.

Čestitamo svima koji su prihvatili Dabrov izazov!

Posebne čestitke učeniku Mateju iz 6.c jer je u svojoj kategoriji ostvario sve moguće bodove i osvojio prvo mjestolaugh

Organizatorice natjecanja Ivana Matošević i Sanja Dam

objavio: Administrator   datum: 22. 11. 2021.