OBAVIJEST O IZBORU AGENCIJE

OBAVIJEST

O IZBORU AGENCIJE ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE (broj poziva 1/2020)

Na roditeljskom sastanku održanom dana 3. ožujka 2020. za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 7. razreda, odabrana je turistička agencija Spektar putovanja, Trg Josipa Jurja Strossmayera 8, 10000, Zagreb. Zahvaljujemo svim ponuditeljima na poslanim ponudama i prezentacijama.

POZIV ZA PREDSTAVLJANJE PONUDA

OŠ TRNSKO

TRNSKO 25, ZAGREB

POZIV ZA PREDSTAVLJANJE PONUDA

Dana 25. veljače 2020. godine u 18:00 sati održano je javno otvaranje ponuda temeljem javnog poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave sedmih razreda na mrežnim stranicama Škole.

Imenovano Povjerenstvo za provedbu javnog poziva je nakon otvaranja pristiglih ponuda odabralo dvije (2) ponude koje će biti predstavljene roditeljima.

Ovim putem pozivamo da svoje ponude na roditeljskom sastanku koji će se održati dana 3. ožujka 2020. g. u 18:00 sati pred pozornicom u prizemlju Škole predstave sljedeći ponuditelji abecednim redom:

ALGA travel agency, Teslina 14, 10000 Zagreb

SPEKTAR PUTOVANJA d.o.o., Strossmayerov trg 8, 10000 Zagreb

Prezentacija može trajati najviše 10 minuta po ponuditelju.

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva OŠ Trnsko

Javni poziv

Javni poziv za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave

OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO

Trnsko 25, 10020 Zagreb

Zagreb, 11. 2. 2020.

TURISTIČKIM AGENCIJAMA

Poštovani/e,

ovim putem Vas pozivamo na javni poziv za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave za učenike sadašnjih 7. razreda, br. poziva 1/2020 za školsku 2019./2020. godinu.

Uvjeti su propisani Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14. i 81/15.) i Zakona o pružanju usluga u turizmu ( NN br.130/17.).

Molimo Vas da na temelju priloženih obrazaca  dostavite vaše ponude.

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom  „Javni poziv – ne otvaraj“ i brojem ponude.

Poziv je u prilogu na dnu stranice.

Povjerenstvo