Podaci o školi

Žiro račun

HR2823600001101351058

Karta - Novi Zagreb - Trnsko

Agencija za odgoj i obrazovanje imenovala je  Osnovnu školu Trnsko sjedištem Ispitnoga povjerenstva za polaganje stručnog ispita za učitelje matematike s područja Bjelovarsko-bilogorske, Koprivničko-križevačke, Krapinsko-zagorske, Međimurske, Sisačko-moslavačke i Varaždinske županije.

Ispitno povjerenstvo čine:

1. Igor Šelimber, prof., viši savjetnik za matematiku, Agencija za odgoj i obrazovanje, predsjednik Ispitnoga povjerenstva (igor.selimber@azoo.hr)
  2. prof. dr. sc. Aleksandra Čižmešija, Matematički odsjek, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, ispitivačica metodike
  3. Ivana Katalenac, prof., učiteljica matematike, Osnovna škola Trnsko, mentorica na stručnom ispitu (ivana.katalenac@skole.hr)
  4. Josip Petrović, prof., ravnatelj Osnovne škole Trnsko, član Ispitnoga povjerenstva
  5. Barbara Martinec, mag. educ. philol. croat., učiteljica hrvatskog jezika, Osnovna škola Trnsko, članica Ispitnoga povjerenstva

Dokumentacija kojom se prijavljuje stručni ispit propisana je člankom 14. Pravilnika o polaganju stručnog ispita učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu (Narodne novine, broj 88/03). Uz prijavu je potrebno priložiti Privolu za obradu osobnih podataka pristupnika prilikom polaganja stručnog ispita (https://www.azoo.hr/strucni-ispiti/).

Ispit se prijavljuje najkasnije 30 dana prije početka ispitnog roka

Popis prijavljenih pristupnika za pojedini ispitni rok s naznakom datuma, vremena, mjesta i škole u kojoj će se održati stručni ispit objavljuje se na mrežnoj stranici Agencije za odgoj i obrazovanje (www.azoo.hr)  najkasnije 8 dana prije početka održavanja stručnog ispita. U istom vremenu od mentorice možete dobiti informacije o nastavnoj temu/jedinici za ispitni sat. Pristupnici se nakon pročitane obavijesti o stručnom ispitu trebaju e-poštom javiti nadležnom savjetniku i potvrditi primitak obavijesti o polaganju stručnog ispita.

Od mentorice ćete saznati sve potrebne informacije vezane uz vrijeme održavanja nastave, nastavnu temu/jedinicu i specifičnosti razrednog odjela u kojem izvodite ispitni sat.

Osnovna škola Trnsko u učionici matematike ima pristup brzom internetu, pametnu ploču i sva ostala nastavna sredstva i pomagala neophodna za uspješnu izvedbu nastavnoga sata.

U slučaju obavljanja pripravničkog staža u statusu stručnog osposobljavanja bez zasnivanja radnog odnosa ili u slučaju ponovnog polaganja dijela ispita ili ispita u cijelosti, potrebno je poslati prijavnicu i dokaz o uplati troškova ispita.  Na stručni ispit ponesite kopiju uplatnice.

Opću uplatnicu treba popuniti sljedećim podacima:

PRIMATELJ:   Osnovna škola Trnsko, Trnsko 25, 10000 Zagreb
IZNOS UPLATE: prema iznosima za pojedine dijelove ispita ili ispit u cijelosti
IBAN ŠKOLE: HR2823600001101351058
U pozivu na broj navedite svoj OIB.

Troškovi stručnog ispita po dijelovima iznose:
– pisani dio, praktični dio i usmeni dio ispita 86,72 € (653,40 kn)
– pisani dio i usmeni dio ispita – 55,19 € (415,80 kn)
– praktični dio i usmeni dio ispita 63,10 € (475,20 kn)
– usmeni dio ispita – 31,53 € (237,60 kn).

Za dodatna pitanja o uplati možete se obratiti u računovodstvo Osnovne škole Trnsko na broj telefona: 01/6520 737.

Svim pristupnicima želimo uspješno polaganje stručnog ispita.

Napomena:

• Pristupnici neće moći pristupiti polaganju stručnoga ispita ako ne dostave svu potrebnu dokumentaciju u Agenciju za odgoj i obrazovanje. Dostavljena dokumentacija treba uz potpis ravnatelja škole koja prijavljuje pripravnika biti ovjerena pečatom škole.
  • U slučaju da pristupnik nije u mogućnosti pristupiti polaganju stručnog ispita dužan je o tome putem elektroničke pošte obavijestiti nadležnog višeg savjetnika, mentoricu na stručnom ispitu i školu koja ga je prijavila za polaganje stručnog ispita.
Kontakti

Odgovore na pitanja, vezano uz polaganje stručnih ispita, možete dobiti od naše učiteljice savjetnice Ivane Katalenac, prof.

Sretno s polaganjem ispita! smiley

Sve podatke o stručnim ispitima možete pronaći na stranici Agencije za odgoj i obrazovanje