Županijski Lidrano 2012. godine održan je 22. veljače 2012. godine u kazalištu Vidra.  Uspješno i vrlo zapaženo nastupili su i naši učenici  i to s dvije točke u programu.
Učenici 1.c razreda su odigrali svoju lutkarsku predstavu Crvenkapica, a učenici 5. a razreda svoju dramsko - scensku igru Zbor učitelja Titija.
Na uspješnom predstavljanju čestitamo našim glumcima i lutkarima i njihovim učiteljicama Dorotei Buntak i Andrei Bosanac.

Županijski Lidrano 2012. za videostvaralaštvo održan je u OŠ Antuna Gustava Matoša 21. veljače 2012. godine. Naš se Filmotrn predstavio kratkim igranim filmom Sve dođe na svoje koji su snimili pod vodstvom svojih učiteljica L. Mudrovčić i A. Bosanac.

Županijsko natjecanje iz likovne kulture

Na županijskom natjecanju iz likovne kulture pohvaljeno je i izloženo čak 20 radova naših učenika.
Na natjecanju su sudjelovali učenici svih škola županije Grad Zagreb.

Dorotea Podolšak, 8.b.

Rad Filipa Perice iz  8.d osvojio je 1. mjesto u Gradu Zagrebu dok je 2. mjesto osvojio rad Nine Lavičke iz 7.b razreda.

Njihovi su radovi predloženi za državno natjecanje zajedno s još 7 ostalih radova naših učenika.

Čestitamo svim učenicima i prof. Mileni Matijević Medvešek na izuzetnom likovnom izrazu.

Županijsko natjecanje iz matematike

Na natjecanju su iz matematike, za sve škole županije Grad Zagreb, naši učenici pokazali izvrsne  rezultate.

Krešimir Beštak, 7.b je osvojio 2. mjesto u konkurenciji 7. razreda i plasirao se na Državno natjecanje.

U konkurenciji 4. razreda Nikolas Petranović iz 4.a osvojio je 14. mjesto, a Nika Staničić, također iz 4.a, osvojila je 15. mjesto.

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama prof. Kristini Krznar i učiteljici Maji Kralj  na ovom uspjehu.
Županijsko natjecanje iz biologije

Na županijskom je natjecanju iz biologije, u konkurenciji 7. razreda, sudjelovalo 176 učenika iz škola Grada Zagreba.
Učenice su naše škole na natjecanju pokazale izuzetno znanje.

Mirjam Majstorović, 7.d  zauzela je izvrsno 3. mjesto.
Iris Bradić, 7.a je osvojila 5. mjesto, a Tea Horvat, 7.d je osvojila 6. mjesto.

Čestitamo djevojkama i njihovoj profesorici Sunčani Mumelaš na ovom velikom uspjehu!

Županijsko natjecanje iz kemije

Na županijskom natjecanju iz kemije, u konkurenciji učenika 7. razreda škola Grada Zagreba, naš je učenik, iz 7.e razreda Fabijan Džapo, pokazao izvrsno znanje i osvojio 11. mjesto.

Čestitamo Fabijanu i profesorici Sunčani Mumelaš.

Županijsko natjecanje iz povijesti

Na natjecanju iz povijesti za sve učenike osnovnih škola Grada Zagreba, sudjelovao je Zrinko Jurić iz 7.d razreda i osvojio izvrsno 13. mjesto.

Čestitamo Zrinku i njegovoj mentorici Nikolini Herak.

Županijsko natjecanje iz geografije

Na natjecanju su iz geografije, za sve učenike osnovnih škola Grada Zagreba, sudjelovali vrlo uspješno naši učenici 5., 6. i 7. razreda.

U konkurenciji 5. razreda natjecao se Marko Kozlik iz 5.d i osvojio 10. mjesto.
     U konkurenciji 6. razreda Sara Bognar iz 6.b osvojila je 16. mjesto.
     U konkurenciji 7. razreda učenik 7. d razreda Zrinko Jurić osvojio je 12. mjesto

Čestitamo svim učenicima i njihovoj mentorici Danijeli Barić na uspjehu.

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture
     Marko Brkljačić, učenik 7.b razreda, sudjelovao je na natjecanju iz tehničke kulture. Zrakoplovno je modelarstvo tema koju je odabrao naš učenik.

Natjecatelji su prvo pisali test, a zatim su izrađivali model aviona koji je imao i provjeru letenja. Naš je Marko osvojio izvrsno 3. mjesto. Čestitamo!
Županijsko natjecanje iz njemačkoga jezika

Na županijskom natjecanju iz njemačkoga jezika održanom 1. ožujka u OŠ Malešnica, sudjelovali su vrlo uspješno učenici naše škole:

Sara Filipović, 8.a,
Hana Muratović, 8.a,
Marija Matković, 8.a i
David Curkić, 8.c.

Čestitamo učenicima na pokazanom znanju i njihovoj mentorici prof. Lidiji Flegar Jukić.
Županijsko natjecanje iz prve pomoći

Na natjecanju Grada Zagreba iz prve pomoći sudjelovala je i naša ekipa u sastavu:

Nives Arežina, 7.b
Antonija Rončević, 7.a
Paula Pravdić, 7.b
Ivna Grahovac, 7.e i
Ines Marjanović, 7.b.

Ekipa je osvojila 15. mjesto, a njihov je voditelj bio profesor Čedo Majstorović.

Prvenstvo u badmintonu
     Naša je muška ekipa na prvenstvu grada Zagreba u badmintonu osvojila izvrsno treće mjesto i brončane medalje.
U ekipi su igrali Vedran Dragišić, Marko Kozlik i Dino Belas.
     Čestitamo našim igračima i učiteljici Ljubici Bojmić.
Prvenstvo u košarci

Na prvenstvu Zagreba za osnovne škole u košarci za djevojčice 7. i 8. razreda naša ekipa u sastavu:

osvojila je izvrsno 3. mjesto!

Čestitamo našim košarkašicama i profesoru Čedi Majstoroviću!

Prvenstvo u skijanju

Na prvenstvu Zagreba u skijanju, održanom na Petehovcu u Gorskom kotaru, naša ženska ekipa u sastavu:

Isabella Arežina, 8.b
i Mia Maesano Krapinec, 8.c

osvojila je 3. mjesto!

Čestitamo našim skijašicama!

Prvenstvo u šahu

Na prvenstvu osnovnih škola Grada Zagreba u šahu, naša je ženska ekipa osvojila 3. mjesto.

U ekipi su igrale:
Lucija Baljint, 3.c
Mirta Miličić, 8.d
Lana Božić, 1.b i
Magdalena Kujundžić, 8.a.

Čestitamo djevojčicama na velikom uspjehu, ali i njihovom treneru Zdravku Margitiću.

Prvenstvo Zagreba u atletici
Na prvenstvu Zagreba u atletici,  naša je muška  ekipa  7. i 8. razreda  osvojila u ukupnom poretku 3. mjesto