Raspored zvona

za šk.g. 2023./2024.

Jelovnik

DRŽAVNO PRVENSTVO U KOŠARCI

Državno prvenstvo u košarci za djevojčice održano je od 6. do 8. lipnja u Vinkovcima i Vukovaru. Naša  ženska košarkaška ekipa četvrtih, petih i šestih razreda, na ovom je  natjecanju osvojila 1. mjesto, i tako postala državni prvak. Za našu su ekipu igrale:

6.d

Čestitamo curama na odlično odigranim utakmicama kao i njihovom mentoru Čedi  Majstoroviću i treneru Željku Alatoviću koji su ovu ekipu doveli do ovoga izvrsnoga uspjeha.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Državno natjecanje iz geografije održano je u Varaždinu od 8. do 10 svibnja. Natjecanju je pristupila i naša učenica 7. b razreda Sara Bognar i osvojila izvrsno 11. mjesto.

Čestitamo našoj Sari kao njezinoj mentorici, profesorici Stanki Herak koja ju je pripremala za natjecanje.

VELIKI USPJEH KOŠARKAŠA

Državno prvenstvo u košarci za dječake održano je 30. travnja 2013. godine u Poreču. Naša košarkaška ekipa, koja je prvak županije Grad Zagreb, na ovom je velikom natjecanju osvojila izvrsno 2. mjesto.

8.b

Čestitamo dečkima na odlično odigranim utakmicama kao i njihovom mentoru Čedi  Majstoroviću koji je ovu ekipu doveo do ovoga izvrsnoga rezultata.

Naš učenik Karlo Grgurević iz 7. razreda također je boravio u Poreču, no u ulozi novinara te pisao izvješća za mrežnu stranicu Hrvatskoga školskoga športskoga saveza.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ ASTRONOMIJE

Državno natjecanje iz astronomije održano je u Požegi od 24. do 27. travnja na kojem je sudjelovao i naš učenik 5. c razreda Tino Blaž Grgić i osvojio izvrsno 6. mjesto.

Čestitamo Tino.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Državno je natjecanje iz  matematike održano od 2. do 4. travnja 2013. u Dubrovniku.  Naš je učenik iz 8.b razreda  Krešimir Beštak osvojio 4. mjesto i 3. nagradu u konkurenciji 8. razreda iz cijele Hrvatske!

KREŠO!

Čestitamo Krešimiru i njegovoj mentorici prof. Kristini Krznar na ovom   izuzetnom uspjehu!

PRVENSTVO U BADMINTONU

U poluzavršnici državnog prvenstva u badmintonu, učenice naše škole osvojile su drugo mjesto. Za našu su školu nastupile: