Raspored zvona

za šk.g. 2023./2024.

Jelovnik

8. KARATE LIGA

Naš učenik Mateo Meter iz 5.c razreda sudjelovao je na 8. karate ligi te osvojio izvrsno 3. mjesto u kategoriji učenika 5. i 6. razreda A lige.

Čestitke Mateu.

MEĐUNARODNI HRVAČKI TURNIR

Učenik 2.a razreda Stjepan Malunec osvojio je 1. mjesto na  Međunarodnom hrvačkom turniru Sljemensko podneblje. U ekipnom je natjecanju osvojio 2. mjesto.

Čestitamo Stjepanu i njegovoj ekipi.

LIKOVNI NATJEČAJ ŠUME I VODA

Na likovnom je natječaju Šume i voda povodom Dana otvorenih vrata Hrvatskog šumarskog instituta u Jastrebarskom, učenik 4. c razreda Fran Škalamera, u kategoriji 3. i 4. razreda, osvojio izvrsno 2. mjesto.

Čestitamo Franu.

MEĐUNARODNO NATJECANJE FLAUTISTICA

Na 5. međunarodnom natjecanju flautistica FLAUTA AUREA održanom 11. svibnja u Zagrebu, naša učenica iz 4. a razreda Marta Marija Tolić, u kategoriji mlađih flautistica Leptirići, osvojila je izvrsno 2. mjesto.

Čestitamo Marti Mariji.

DRŽAVNO PRVENSTVO U MAŽORET PLESU

Državno je prvenstvo u mažoret plesu održano 11. i 12. svibnja 2013. u  Karlovcu. Naše učenice Sara Novaković iz 6.d razreda i Stela Novaković iz 4.a razreda na tom su natjecanju osvojile, sa svojim mažoret timom, prvo mjesto.

Čestitke Sari i Steli.

Uspjeh mažoretkinja

Naše su učenice Sara Novaković iz 6.d razreda  i Stela Novaković iz 4.a razreda  osvojile, sa svojim mažoret timom, prvo mjesto na regionalnom prvenstvu.

Čestitamo!

NATJECANJE U ŠAHU

Tekstualni okvir:

Naš učenik 2. b razreda Filip Vučić na kadetskom prvenstvu Grada Zagreba u šahu osvojio je  četvrto mjesto.

Čestitamo Filipu i njegovom mentoru na ovom velikom uspjehu!

Mažoretkinje

Na Europskom prvenstvu u mažoret plesu, koje je održano u Francuskoj, naše su učenice Sara Novaković iz 6.d i Karmen Međurečan  iz 7.b osvojile srebrnu medalju.

Čestitamo našim mažoretkinjama na izvrsnom uspjehu!

Državna prvakinja

U listopadu, točnije 13. 10. 2012. godine, naša je učenica Hana Vlašić iz 4. b razreda postala državna prvakinja u tae kwon dou. Hana je osvojila prvo mjesto u kategoriji mlađih kadeta u tae kwon do tehnici.

Čestitamo Hani i želimo joj još puno ovakvih uspjeha!