Šuma, čuvarica Zemlje

Povodom 8. Dana otvorenih vrata, 17. svibnja 2018. godine Hrvatski šumarski institut organizirao je likovni natječaj  na temu:  „Šuma, čuvarica  Zemlje!“

Učenici 4. b razreda  na natječaj su poslali svoje likovne radove na zadanu temu.

Stručno povjerenstvo izabralo je radove u tri kategorije:

1.  Radovi predškolske djece

2.  Radovi učenika osnovnih škola od 1. do 4. razreda

3. Radovi učenika osnovnih škola od 5. do 8. razreda

Šuma, čuvarica Zemlje!

U kategoriji osnovnih škola  od 1. -do 4.razreda,  1. mjesto je  osvojila naša učenica Ena Težak  svojim likovnim radom u tehnici akvarela.

Bravo, Ena! heart

Nakon kratkog, prigodnog programa svim nagrađenim učenicima  uručena je zahvalnica  za sudjelovanje na izložbi  kao i prigodni pokloni.

Za osvojeno prvo mjesto Ena je dobila i lijepo ukrasno drvo. smiley

Likovni natječaj Hrvatskog školskog muzeja

Hrvatski  školski muzej je povodom 23. EDUKATIVNO-MUZEJSKE AKCIJE, Sekcije za muzejsku pedagogiju i kulturnu akciju Hrvatskog muzejskog društva organizirao likovni natječaj na temu „LAĐA“.

Učenici 4. b razrednog odjela poslali su na natječaj nekoliko svojih likovnih uradaka.

Na likovni natječaj  je pristiglo je čak 2700 radova iz različitih odgojno-obrazovnih institucija iz čitave Hrvatske.

Stručno povjerenstvo odabrano je 150  najuspješnijih likovnih radova  među kojima je i likovni rad naše učenice Katje Čobić.

Lađa - likovna tehnika: pastele

Na  svečanom  uručenju nagrada nagrađeni učenici i mentorici  dobili su zahvalnice.  Uz prigodni domjenak svi su uzvanici sa zanimanjem razgledali izložbu.

Bravo, Katja! heart

Izložba najuspješnijih  likovnih radova otvorena je tijekom mjeseca svibnja. smiley

SMOTRA: 15. Kazališne igre

DATUM I MJESTO ODRŽAVANJA: 13. travnja 2018., Varaždin