PETAŠI U KRAPINI I OROSLAVJU

U petak, 20. listopada 2023., učenici 5. razreda su u pratnji svojih učitelja bili na terenskoj nastavi u Hrvatskom zagorju. Posjetili su Muzej krapinskih neandertalaca, Park znanosti i na kraju uživali u ručku i slobodnom vremenu u pizzeriji Oro-Goro.

Posjet muzeju je upoznao učenike ne samo s načinom života u prapovijesti, već i rekonstrukcijom evolucije i razvoja života na Zemlji

U Parku znanosti su se na mnogobrojnim eksponatima upoznali s pojavama iz prirodnih znanosti, poput širenja zvuka, vektora, impulsnim njihalom i mnogim drugima. Na kraju su u skupinama i izradili  vlastito impulsno njihalo.

Slobodno vrijeme i uživanje s prijateljima u pizzi, nogometu i odbojci u pizzeriji Oro-Goro upotpunilo je ovu uspješnu terensku nastavu. Kako nam je bilo pogledajte na fotografijama.

Aktiv petog razreda

objavio: Administrator   datum: 24. 10. 2023.