Književni susret drugašića OŠ Trnsko s književnicom Željkom Horvat Vukelja

Petak 3. studenoga učenike je drugih razreda naše škole posjetila poznata književnica Željka Horvat-Vukelja. Autorica je brojnih dječjih priča i slikovnica koja učenici s radošću čitaju. Književnica je prilikom susreta s učenicima pričala priče, svirala, pjevala, glumila te aktivno uključivala učenike u svoje priče. Cilj susreta bio je poticanje učenika na čitanje i ljubav prema knjigama.
Na kraju su druženja naši učenici za znanje, aktivno sudjelovanje i izvrsno vladanje od naše književnice zaradili čiste petice. Istu je ocjenu zaslužila i književnica Željka koju ćemo uvijek s radošću ugostiti u našoj školi.

Zahvaljujemo gospođi Željki na veselom i poučnom susretu!
Svoje su dojmove o susretu s književnicom napisali i učenici.

Na susretu sa Željkom Horvat Vukelja mi je bilo odlično i zabavno. Bilo mi je jako
zabavno kada smo glumili da sviramo instrumente i kada smo svirali ritam. Jako volim njezine priče. Svidjela mi se i gluma. Doživjela sam ju dragom i marljivom. Naučila sam da je sviranje jako lijepo i snažno, da nas može mnogo razveseliti te da možemo sve s maštom. Ona je jako dobra spisateljica i voli maštati. Želim čuti još mnogo njezinih priča, Želim ju sresti još puno puta i maštati s njom.

Nadia, 2.A

Doživio sam ju kao da sam u kazalištu. Jedva čekam da se opet vidimo.

Niko, 2.A

objavio: Administrator   datum: 4. 11. 2023.