Božićni sajam

Božićni sajam, koji se održao 14. prosinca u našoj školi, obogatio je blagdansko ozračje među učenicima, nastavnicima i roditeljima. Sajam je bio organiziran s ciljem prikupljanja sredstava za humanitarne svrhe, ali i kako bi se omogućilo učenicima da pokažu svoje talente i kreativnost kroz različite aktivnosti.
Na štandovima su se mogli pronaći ručno izrađeni božićni ukrasi, čestitke, igračke, domaći kolači i druge tradicionalne poslastice.
Zahvaljujemo svim učenicima na uloženom trudu prilikom izrade svih ukrasa te na doniranim slikovnicama, društvenim igrama i igračkama, roditeljima na velikom odazivu i potpori u organizaciji, učiteljima koji su poticali i podržavali učenike u svim pripremnim aktivnostima i tehničkom osoblju naše škole bez kojeg ne bismo mogli organizirati ovako uspješan sajam.
Školski božićni sajam bio je iznimno pozitivno iskustvo za sve uključene. Učenici su pokazali svoju predanost i talent, zajednica je podržala ovu inicijativu, a atmosfera zajedništva i blagdanskog duha osjetila se u svakom kutku škole. S nestrpljenjem očekujemo sljedeći Božićni sajam kao priliku za novi susret i radostan doživljaj blagdana.

Pogledajte video. wink

objavio: Ivana Matošević Kutil   datum: 19. 12. 2023.