« Travanj 2024 »

Proslavljen Dan škole :)

29.5. u 18 sati održana je školska priredba povodom Dana škole. Učenici, učitelji, profesori, roditelji, bake, djedovi i ostali prijatelji naše škole s nestrpljenjem su čekali početak priredbe. Svjetla su se ugasila, a na pozornicu su izašle naše nasmijane osmašice- voditeljice.

Počelo je. Izmjenjivali su se razni izvođači. Bilo je pjesme, glume, plesa, recitacija, zanimljivih kostima... Uživali smo, smijali se ohrabrivali i nagrađivali pljeskom naše male i velike izvođače. Na kraju, kada je zbor otpjevao posljednju pjesmu, a svjetla se upalila, ispunjena srca i s osmijehom na licu uputili smo se kućama. Do iduće godine i nove priredbe neka nas prate zvuci pjesme. heart

30.5. smo Dan škole proslavili športskim aktivnostima. Uz zvuke pjesme Happy otplesali smo koreografiju na školskom igralištu. Plesnu koreografiju je osmislila učiteljica Sanja Fabijanić, a uz nju su plesali učenici, učitelji, spremačice, kuharice, roditelji te vrtićanci iz obližnjeg vrtića.

Uz plesne taktove, prošetali smo u športsku dvoranu u kojoj smo pogledali humanitarnu utakmicu. Nogomet su igrali učenici protiv učitelja naše škole. Na sveopće veselje đaka, pobijedili su učenici (iako ni učitelji nisu loše igrali cool). Za vrijeme poluvremena mogao se pogledati zabavan plesni program.

Tijekom ova dva dana u prostorijama naše škole, mogla se pogledati i izložba učeničkih radova. Što su učenici izradili sa svojim učiteljicama te kako su proveli ove radosne dane, možete pogledati i na fotografijama u albumima na našoj web stranici (klik na srce iznad teksta). Uživajte, kao što smo i mi uživali! smiley

Učiteljice Aleksandra i Ivana

objavio: Ivana Matošević Kutil   datum: 1. 6. 2014.

Ispis statistike od 5. 10. 2012.