Obavijest kandidatima

OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO

Trnsko 25, 10020 Zagreb

Tel: 6520-737

Zagreb, 18. siječnja 2017.

OBAVIJEST KANDIDATIMA

o provjeri radnih sposobnosti  za radno mjesto TAJNIK/ICA škole

Radno mjesto: tajnik/ica Škole, 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme, puno radno vrijeme, objavljen 5. siječnja 2017. godine na web stranicama  Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, web stranici i oglasnoj ploči Škole i trajao do 13. siječnja 2017. godine.

Prijavljeni kandidati za radno mjesto tajnika/ice škole obavještavaju se da će se intervju održati  20. siječnja 2017. godine s početkom u 9:00 sati u prostorijama Osnovne škole Trnsko, Trnsko 25, Zagreb.

Od ukupno 71 zaprimljenih prijava Povjerenstvo za provedbu natječaja utvrdilo  je:

6  nepotpunih prijava,
7 prijava koje nemaju potrebnu kvalifikaciju

Od 57 pravodobnih i potpunih prijava Povjerenstvo je odabralo 9 kandidata koji će biti pozvani na intervju.

Odabranih devet (9) kandidata koji ispunjavaju propisane i u natječaju objavljene uvjete i koji su prijave podnijeli pravovremeno, poziv na  intervju će dobiti putem e-mail pošte koju su naveli u prijavi na natječaj.

Povjerenstvo za provedbu natječaja koje se sastoji od četiri člana provjeriti će radne i stručne sposobnosti. Za kandidata koji ne pristupi intervjuu smatra se da je povukao prijavu i više se ne smatra kandidatom prijavljenim na natječaj.

Zagreb, 18. siječnja 2017. godine

Josip Petrović, prof.

objavio: Ivana Matošević Kutil   datum: 18. 1. 2017.