Natječaji

Trnsko 25, 10020 Zagreb
KLASA: 112-07/18-01/09
URBROJ: 251-172-01-18-6
Zagreb, 21. prosinca 2018.

Predmet: Obavijest o natječaju za radno mjesto stručnog suradnika/ice psihologa- pripravnik, na određeno, puno radno vrijeme – „Stjecanje prvog radnog iskustva pripravništva“

Izvješćujemo Vas da je prema natječaju za radno mjesto stručnog suradnika/ice psihologa- pripravnik objavljenom dana 19. studenoga 2018. godine na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama Osnovne škole Trnsko izabrana Antonia Zrilić, magistra psihologije, koja udovoljava uvjetima natječaja i zakonskim uvjetima te je s imenovanom sklopljen ugovor o radu dana 10. prosinca 2018. godine.

Ravnatelj:
Josip Petrović, prof.

objavio: Stipe Modrić   datum: 21. 12. 2018.