OBAVIJEST O UVOĐENJU POSEBNIH SIGURNOSNIH MJERA

OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO

Trnsko 25, Zagreb

Cijenjeni roditelji,

poslovni partneri i posjetitelji škole,

obavještavamo Vas da je temeljem Zakona o zaštiti pučanstava od zaraznih bolesti i naša škola dobila Odluku o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova.

Temeljem navedenoga u školu će moći ući samo one osobe koje imaju potvrdu o preboljenju, COVID putovnicu, negativan rezultat testa, te drugi odgovarajući dokaz sukladno Odluci.

Navedeno vrijedi za sve osobe koje ulaze u školu i one koji izvode izvanškolske aktivnosti u našoj školi.

Informacije i roditeljski sastanci mogu se održati uživo sukladno gore navedenome.

Izuzeti iz Odluke su jedino osobe koje u školu dovode dijete s posebnim potrebama, učenici i osobe kod kojih postoje kontraindikacije za cijepljenje ili dovršetak cijepljenja što dokazuju liječničkom potvrdom.

COVID potvrde i negativni nalazi testiranja ne isključuju daljnje nošenje maski i postupanje u skladu sa svim epidemiološkim mjerama koje su trenutno na snazi.

S poštovanjem,

Josip Petrović, ravnatelj

Priloženi dokumenti:
Odluka-MZO.docx (15.32 KB)
Odluka_-_obvezno_testiranje.pdf (160.07 KB)

objavio: Josip Petrović   datum: 15. 11. 2021.