Božićna drama u Sesvetama

Drama u Sesvetama - božićna zabava održat će se 13.12.2019. od 14 sati. U božićnom izdanju pripremili smo vam sedam radionica različitog sadržaja koje vode gosti dramski pedagozi i profesori Gimnazije Sesvete. Radionice su i ovoga puta besplatne, a namijenje su profesorima i učenicima.

Na poziv iz Gimnazije Sesvete odazvao se dio učenika i polaznika dramske skupine naše škole sa profesoricom B. Ditrih ( koja je vodila radionicu Ja volim samo sebe).

“Dramski odgoj  u cijeloj obrazovnoj vertikali! Pomičemo granice!”

To je, osim druženja, poticanja kreativnosti i stvaranja kroz dramske igre želja organizatora.

I zaista, pomicali smo granice tog popodneva, zajedno su stvarali petaši i srednjoškolci i svi smo se dobro zabavili.

Učenici naše škole sudjelovali su na radionici kamišibaj – kazalište iz kofera na kojoj su otkrili novi svijet kazališta.

Nakon radionica upriličena je prezentacija svake radionice, a rastali smo se uz zajedničku želju za što bržim ponovnim susretom.

B. Ditrih

objavio: Administrator   datum: 16. 12. 2019.