za šk.g. 2024./2025.

POSJET KRAPINI

Učenici 5. razreda su 9. studenoga 2010. godine posjetili Krapinu.

Ugodna ih je vožnja autobusom dovela do Muzeja krapinskih neandertalaca. Posjet je za učenike bio veliki doživljaj u kojem su uživali.

Muzej krapinskih neandertalaca slovi kao jedan od najmodernijih muzeja svijeta. Naši su učenici svim osjetilima doživljavali prošlost, brojne senzacije koje prikazuje svijet neandertalaca, ali ih i vraća u daleku prošlost, na sam početak svijeta. Učenici su mogli uživati u rekonstrukciji evolucije, praćenju slijeda razvoja svijeta.

Nakon očaravajućeg posjeta, učenici su u pratnji svojih razrednika i pratitelja prošetali gradom, a na seoskom gospodarstvu Kozjak ih je čekao ukusan ručak.

Lijepo je vrijeme na ovoj terenskoj nastavi upotpunilo dobru zabavu naših petaša.

objavio: Administrator   datum: 23. 11. 2010.