SIGURNO SURFAJ

Učenici 5.a razreda, Leonardo Prekratić i  Marija Kokalović, 5.b razreda, Lana Božić, 5.c razreda, Matija Šorman, 8.a razreda, Laura Primec i Paulina Jelinić te 4.b razreda naše škole sudjelovali su u natječaju „Sigurno surfaj – stop nasilju i govoru mržnje na internetu!“. Natječaj je organiziran u sklopu istoimene akcije u organizaciji udruge Hrabri telefon. Učenici su se natjecali u kategoriji likovnog i video uratka. Video uradak "Pažnja, a ne mržnja"

Jedan od nagrađenih radova je i rad naše likovne skupine koja je pozvana na svečanu dodjelu nagrada:

"…rad vaših učenika Lane Božić, Matije Šormana, Marije Kokalović i Leonarda Prekratića pod nazivom „Sigurno surfaj“ odabran je kao jedan od najboljih radova pristiglih na natječaj Hrabrog telefona  „Sigurno surfaj – stop nasilju i govoru mržnje na internetu!", u kategoriji  likovnih radova.....Ovim Vas putem pozivamo da nam se pridružite na svečanoj dodjeli nagrada koja će se održati 13.5.2016. u 13 sati u Poliklinici za zaštitu djece grada Zagreba. Na dodjelu su pozvani učenici - autori nagrađenih radova i njihovi mentori."

objavio: Anamarija Karjaković   datum: 21. 4. 2016.