KVIZ HKR-a

Dana 1. prosinca 2010. godine u kvizu Hrvatskoga katoličkoga radija Pametna pitanja za pametne glave sudjelovali su učenici 6.b i 6.d razreda.

Cilj je ovoga kviza kroz igru potaknuti učenje novih spoznaja o vjeri i hrvatskoj kulturi. Natjecanje je organizirano putem telefona i u svakoj se emisiji natječu ekipe iz dviju škola i to iz različitih dijelova Hrvatske. Natjecatelji pokazuju snalažljivost i brzinu te poznavanje i prožimanje nastavnih sadržaja iz vjeronauka, povijesti, geografije i književnosti.

Ekipu su naše škole predstavljali učenici: Antonia Škarica, 6.d, Zrinko Jurić, 6.d, Vid Jurić, 6.b i Leon Bastalić, 6.b  Natjecali su se protiv učenika 6. razreda iz jedne osnovne škole iz Splita.

Naši su šestaši pobijedili i čekaju sljedeći krug natjecanja.

Čestitamo na uspjehu i nadamo se daljnjem pobjeđivanju!

objavio: Administrator   datum: 12. 12. 2010.