FESTIVAL DJECA DJECI

Dana 3. prosinca 2010. godine u Centru za kulturu Novi Zagreb održan je Festival stvaralaštva djece i mladeži.

Festival je pod nazivom Djeca djeci uz pjesmu, ples, glumu i recitaciju oduševio sve nazočne. I naši su se učenici ponosno predstavili s dvije izvedbe.

Lutkarsko-dramska se skupina 4. b razreda predstavila izvedbom lutkarsko-dramske predstave Šuma Striborova. Njihova je voditeljica Dorotea Buntak koja zajedno s učenicima uživa u lutkarsko-dramskom stvaranju.
Lutkarsko-dramska skupina 4.b razreda
Dramska se skupina 8.b razreda predstavila dramsko-scenskom igrom Jesmo li sjeli na krivu stranu te pokazala umijeće dramskoga stvaralaštva i glume. Njihova je voditeljica Andrea Bosanac.
Dramska skupina 8.b razreda
Uz vidljivo zadovoljstvo učenika i roditelja, koji su došli podržati svoju djecu, veselo i pozitivno započeo je najljepši mjesec u godini, mjesec prosinac.

objavio: Administrator   datum: 12. 12. 2010.