LIDRANO 2017. - ZAPAŽENI NASTUPI DRAMSKE SKUPINE -

Dramska skupina OŠ Trnsko uspješno se predstavila na općinskoj i županijskoj razini LIDRANA.

U kategoriji grupnih scenskih nastupa nastupali su na općinskoj smotri sa scenskom improvizacijom  ŠARENI  SVIJET SLOVA koju su osmislili polaznici skupine s profesoricom Ditrih.

U kategoriji pojedinačnih nastupa Josip Keča, učenik 6.a razreda nastupao je s monologom PRVI SUDAR prema tekstu Zlatka Krilića, a za svoj sjajan nastup pohvaljen je i izabran među šest učenika koji su svoje škole predstavljali i na županijskoj razini.

Prvi Josipov nastup na pravim kazališnim daskama kazališta Kerempuh potvrdio je da povjerenstvo na općinskoj razini nije pogriješilo i ponovo je dobio sjajne kritike za spontan, uvjerljiv, siguran i izražajan nastup.

Josipu želimo  puno uspjeha u budućim nastupima jer smo sigurni da je ovo tek početak i da ćemo još puno puta uživati u njegovoj glumačkoj nadarenosti.

Božica Ditrih, prof.

objavio: Božica Ditrih Marić   datum: 20. 2. 2017.