Lidrano 2018.

I ove su godine kreativci naše škole pokazali svoje talente na Općinskom susretu LIDRANO 2018. kojemu je domaćin bila OŠ Gustava Krkleca.

Dramska skupina 5. i 7. razreda dobila je velike pohvale za opuštenost, spontanost, prirodnost, izbor teme i redateljska rješenja za scenski igru Kreda koju su osmislili uz pomoć voditeljice, profesorice Božice Ditrih.

Pohvaljeni su i šestaši koji su se predstavili scenskom igrom Sunce djever i Neva Nevičica koje je s njima uvježbala profesorica Valentina Kalčićek Kolarić.

Lutkarska skupina 4.a razreda koju vodi učiteljica Dorotea Buntak, zbog odlaska na sahranu učeniku Kristijanu morala je otkazati nastup na ovoj razini natjecanja.

Državno povjerenstvo je naknadno odobrilo poziv našoj lutkarskoj skupini na Županijsko natjecanje.

Na županijskoj razini našu školu predstavljat će uz naše lutkare i literarni radovi učenika koje su pripremale i vodile profesorice Marina Fistonić i Vesna Dresto.

Čestitamo svima, a literarcima želimo uspješan nastup na Županijskoj razini. yes

atmosfera s probe dramske skupine 5. i 7. razreda

objavio: Administrator   datum: 2. 2. 2018.