Dramska radionica

Učenici 1.a razreda sudjelovali su u    dramskoj radionici koju su vodile učiteljice Dorotea     Buntak i Sanja Dam. Igru su učenici dočarali       zvukom, bojom, crtom i pokretom.     Pogledajte  fotografije  sa naše plesaonice,      slikaonice, sviraonice - sve u svemu       zabavljaonice!

Proljetna livada

Učenici 2.a razreda sudjelovali su u dramskoj radionici koju su vodile učiteljice Dorotea Buntak i Suzana Donatov. Proljetnu livadu su učenici dočarali zvukom, bojom i pokretom. Pogledajte fotografije.

Osjećaji

Učenici 4.a razreda sudjelovali su u dramskoj radionici koju su vodile učiteljice Dorotea Buntak i Gordana Dobranić. Osjećaje su učenici dočarali pokretom, crtom i bojom. Pogledajte fotografije.

Kuća iz mašte

Učenici 3.a razreda sudjelovali su u dramskoj radionici koju su vodile učiteljice Dorotea Buntak i Ana Mehić. Svoju kuću iz mašte su učenici dočarali riječima, pokretom, zvukom, crtom i bojom. Pogledajte fotografije.

objavio: Administrator   datum: 24. 5. 2021.