Oskar znanja

Agencija za odgoj i obrazovanje poziva Vas da pratite dodjelu nagrada Oskar znanja uživo u petak u 18 sati.

Agencija za odgoj i obrazovanje priprema posebnu emisiju posvećenu najboljim hrvatskim učenicima i učiteljima, a prijenos možete pratiti uživo na Facebook stranici Oskar znanja facebook.com/OskarZnanja2021

i Youtube kanalu Agencije: youtube.com/OskarZnanja2021

U emisiji Oskar znanja 2021. gostovat će brojni oskarovci, najbolji mladi fizičari, povjesničari, debatanti, likovnjaci, plesači i glazbenici. Kroz njihove zanimljive i uspješne priče pokazat ćemo kako rade, uče i stvaraju izvrsni hrvatski učenici, kako im pomažu mentori, obitelji, škola i obrazovni sustav te što im pobjeda na državnim i međunarodnim natjecanjima znači za nastavak obrazovanja i karijere.

Hvala svim učenicima, učiteljima, nastavnicima, mentorima, ravnateljima koji su pristali sudjelovati u snimanju emisije Oskar znanja 2021. i time nam pomogli da ova prekrasna priča o najboljih hrvatskim učenicima i učiteljima bude još ljepša.

Na Oskaru znanja sudjelovao je i naš Ivan Perko sa učiteljicom Irenom Pavlek.

objavio: Administrator   datum: 27. 9. 2021.