Uspjeh naše Celije!

U literarnom natječaju Odjeci Naklade Ljevak koji je zamišljen kao festival dječjeg književnog stvaralaštva sudjelovala je naša Celia Glavinić, učenica 6. b razreda, pod vodstvom učiteljice Valentine i knjižničarke Svjetlane sa svojim literarnim uratkom Čudovište ispod grada. U natječaj su se mogli uključiti svi učenici od 5. do 8. razreda svih osnovnih škola u Republici Hrvatskoj. Nakladnička kuća Ljevak na kraju natječaja izdaje zbornik najboljih radova.

Prosudbeno povjerenstvo imalo je zadatak odabrati najbolje radove učenika iz svih hrvatskih županija. Literarni uradak naše Celije izabran je za najbolji rad u Gradu Zagrebu.

Naklada Ljevak nastojat će organizirati svečanu promociju zbornika i dodjelu nagrada u skladu s propisanim epidemiološkim mjerama i odredbama, ali o tome ćemo vas naknadno izvijestiti.

Celija, čestitamo ti na odličnom radu i ostvarenom uspjehu! wink

objavio: Svjetlana Devčić   datum: 7. 10. 2021.