AKCIJA BUDI COOL I POMOZI

Akcija prikupljanja prehrambenih proizvoda

BUDI COOL I POMOZI

OŠ TRNSKO

U sklopu ovogodišnjeg obilježavanja Dana zahvalnosti za plodove zemlje, pokrenuli smo tradicionalnu akciju prikupljanja prehrambenih proizvoda pod nazivom Budi cool i pomozi. Akciju smo provodili od utorka 9. listopada do petka 12. listopada. Tih su dana u školu učenici mogli donijeti: brašno, šećer, ulje, sol, trajno mlijeko, rižu, tjesteninu, konzerviranu hranu, higijenske potrepštine te ostale trajne prehrambene proizvode. Sva donesena hrana morala je biti originalno zapakirana. Darove su učenici mogli ostaviti na za to predviđeno mjesto na ulazu u školu.

Svi će prikupljeni proizvodi biti darovani korisnicima pučke kuhinje pri Franjevačkom samostanu na Kaptolu.

U akciju su se uključili učenici, roditelji i djelatnici škole te još jednom pokazali svoje veliko srce i pomogli našim siromašnim sugrađanima kojima takva pomoć puno znači.

VELIKO  HVALA!

Organizatori akcije

objavio: Svjetlana Devčić   datum: 16. 10. 2012.