POSJET ZOOLOŠKOM VRTU

POSJET ZOOLOŠKOM VRTU

Učenici  su 4. razreda naše škole 10. i 11. listopada posjetili Zoološki vrt u Zagrebu.

Bilo im je lijepo jer su bili prvi posjetitelji tih dana i mogli bez gužve, koja je uobičajena za ZOO, razgledati sve životinje. Naučili su nešto o poznatim nam životinjama, upoznali neke nove i zanimljive vrste i krajeve, saznali više o načinu smještaja i hranjenju  životinja, o potomcima i uvjetima koji su im potrebni za život. Također, upoznali su neke ugrožene životinjske vrste, poput bjeloglavog supa, te saznali načine na koje ih možemo zaštititi.

Nakon razgledavanja, učenici su sudjelovali u radionici Sva lica vode o kruženju vode u prirodi.

Bilo im je lijepo , zanimljivo i poučno. Bilo bi super kada bi svaki dan nastava bila ovakva!

objavio: Svjetlana Devčić Andrea Bosanac   datum: 10. 10. 2012.