MJESEC HRVATSKE KNJIGE

Mjesec hrvatske knjige 2012. godine održan je od 15.listopada do 15. studenoga. Tijekom mjeseca u cijeloj je Hrvatskoj bilo različitih bogatih programa u koji se uključila i naša škola. U prostoru školske knjižnice održane su radionice izrade stripa, radionica vježbe čitanja i mnoge druge. U svakoj su radionici učenici uživali, a kroz fotografije možete vidjeti i rezultate.

MJESEC HRVATSKE KNJIGE

Tijekom mjeseca hrvatske knjige, učenici su posjetili i Interliber, međunarodni sajam knjiga i učila koji predstavlja svijet izdavačkog i edukativnog stvaralaštva s najvećom ponudom knjiga i učila na jednom mjestu.

objavio: Svjetlana Devčić Andrea Bosanac   datum: 15. 10. 2012.