SVEČANA DODJELA DIPLOMA MEĐUNARODNE DJEČJE IZLOŽBE LIKOVNIH RADOVA LIDICE 2012.

Dana 29. 11. 2012. u Školskom muzeju u Zagrebu upriličena je svečana dodjela diploma za najbolje likovne radove koji su sudjelovali na natjecanje u sklopu 40. Međunarodne dječje izložbe likovnih radova Lidice 2012.

Između 101 likovnog rada koji su Lidice poslani iz svih krajeva Hrvatske, nagrađeno je njih 10. Među njima su i dva rada naših učenica i to Arijane Lučić iz 6.a i Mihaele Crnko iz 6.c razreda. Diplome i medalje na posebnoj je svečanosti uručio veleposlanik Republike Češke u Hrvatskoj, gospodin Martin Košatka.

Iskrene čestitke našim učenicama!

objavio: Svjetlana Devčić Andrea Bosanac   datum: 29. 11. 2012.