AKTIVNI DRAMCI

Dramska skupina OŠ Trnsko bila je ove školske godine jako vrijedna i kreativna.

Prihvatili su poziv na suradnju redatelja HRT-a, gospodina Zdravka Fučeka te sudjelovali u snimanju dokumentarnog filma koji se bavi aktualnom temom outsourcinga.

Iako isprva nisu niti znali što znači ta njima  strana riječ, vrlo su brzo shvatili o čemu se radi i , sa svojom voditeljicom, prof. Božicom Ditrih, osmislili i uvježbali scenske sličice o toj temi koje je autor vrlo vješto uklopio u film.

"X1=0,37!" ime je filma u kojem možete prepoznati naše učenike, a ako ste ga propustili pogledati, možete ga vidjeti na web stranici HRT -a ( emisije na zahtijev: Društvena mreža, 20.svibnja 2015.) u kojoj je prikazan film.

No, to nije sve.

Dramci su dali svoj doprinos i obilježavanju Dana škole i osmislili simpatičnu i duhovitu scensku sliku Matijna zadaća kojom su obradili zajedničku ovogodišnju temu koja  nas je sve još jednom podsjetila i osvijestila koliko je važna briga za prirodu oko nas.

objavio: Administrator   datum: 26. 6. 2015.