POSJET INTERLIBERA

I ove je godine Interliber bio vrlo posjećen. U mnoštvu su posjetitelja bili i učenici naše škole.

Učenici su 5. razreda u pratnji knjižničarke posjetili Interliber te sudjelovali u druženju s Mirom Gavranom. Djela su Mire Gavrana i dio lektirnoga popisa u osnovnoj školi. Naši su učenici imali priliku vidjeti pisca uživo te mu postaviti pokoje zanimljivo pitanje. Susret je prošao u ugodnoj atmosferi, a učenici su mnogo toga saznali o omiljenom dječjem piscu.

Učenici su 6. i 8. razreda također bili posjetitelji ovogodišnjega Interlibera te su sudjelovali u različitim radionicama.  Pokazali su svoje znanje iz matematike, prirode te biologije. U zanimljivim su radionicama naši učenici pokazali veliki interes i znanje. U matematičkom je natjecanju jedna skupina šestaša osvojila 1. mjesto.

Ne možemo ne spomenuti da su i učenici nižih razreda, točnije naši trećaši i  četvrtaši, također sudjelovali u različitim radionicama na Interliberu.

I ovogodišnji je Interliber osvojio mnoga srca malih i velikih čitatelja. Čitači su na raznovrsnim prodajnim mjestima pronašli mnogo zanimljivih naslova.

objavio: Administrator   datum: 21. 11. 2010.