NATJECANJE IZ ENGLESKOGA JEZIKA

Županijsko će natjecanje iz engleskog jezika biti održano 26. veljače 2013. godine. Na njemu će boje naše škole braniti dvojica osmaša iz 8. b razreda.  Krešimir Beštak i Rene Lovnički će predstavljati našu školu u poznavanju engleskoga jezika. Želimo im puno sreće na natjecanju.

OPĆINSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Na općinskom natjecanju iz matematike, koje je održano 17. siječnja 2013. godine u Osnovnoj školi Lučko, sudjelovalo je 16 učenika naše škole. Učenici su postigli sljedeće rezultate:

5. razredi

Nika Staničić, 5.a – 8. mjesto

Tino Blaž Grgić, 5.c – 12. mjesto

Josip Goluža, 5.d – 16. mjesto

6. razredi

Ivan Strinić, 6.c – 9. mjesto

Dominik Poljančić, 6.b – 10. mjesto

Matija Maljevac, 6.c – 13. mjesto

Marko Kozlik, 6.d – 13. mjesto

7. razredi

Ana Marija Lukenda, 7.b – 13. mjesto

Sven Skender, 7.a – 18. mjesto

Marko Jurčić, 7.b – 22. mjesto

Sandra Pejić, 7.b – 24. mjesto

8. razredi

Krešimir Beštak, 8.b – 1. mjesto

Zrinko Jurić, 8.d – 12. mjesto

Antonija Škarica, 8.d – 17. mjesto

Vid Jurić, 8.b – 22. mjesto

Lana Hercigonja, 8.b – 27. mjesto

Na županijsko su se natjecanje plasirali Nika Staničić iz 5.a razreda te Krešimir Beštak iz 8.b razreda.

Čestitamo učenicima na izvrsnom predstavljanju naše škole, a njihovim profesoricama Ivani Kokić, Vesni Draženović Žitko, Ani Mihalec i Kristini Krznar zahvaljujemo na motiviranju i kvalitetnom pripremanju učenika za natjecanje.

Niki i Krešimiru, kao i njihovim mentoricama, želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju!

OPĆINSKI SUSRET LIDRANO 2013.

Na općinskoj smotri Lidrano 2013., koja je održana u Osnovnoj školi Gustava Krkleca 30.siječnja 2013., sudjelovali  smo u sva tri izraza. Učenica Ena Vojvodić  iz 7. c razreda predstavljala je našu školu svojim literarnim radom Može li sloboda biti potpuna?, a mentorica joj je bila profesorica Valentina Kalčićek.

Radijska se skupina natjecala radijskom emisijom Ivan čiji su autori polaznici radijske skupine 7.b razreda pod vodstvom profesorice Vesne Dresto.

Najviše smo predstavnika imali u dramskom izrazu gdje su nas predstavile tri dramske skupine naših učenika:

Graškova bajka  (lutkarska predstava), autori: Dorotea Buntak i polaznici skupine

2. c razreda

Začarana šuma  (dramsko-scenska igra), autori: Andrea Bosanac i polaznici skupine 6.a razreda

Luda čajanka  (dramsko-scenska igra), autori: Vesna Dresto i polaznici skupine 7.b razreda.

Čestitamo svim učenicima koji su predstavljali našu školu na Lidranu 2013., a puno uspjeha želimo našoj lutkarskoj skupini 2. c razreda i radijskoj skupini 7.b razreda koji su se plasirali na županijsku razinu Lidrana 2013. godine.

Čestitke i profesoricama koje su učenike vrlo uspješno pripremale za ovo natjecanje: Dorotei  Buntak, Valentini  Kalčićek, Vesni  Dresto i Andrei  Bosanac.

USPJESI PLIVAČA

Dana 27. listopada u Zagrebu je održano prvenstvo Zagreba za dječake u plivanju.

Učenik 8. d razreda Karlo Poslek osvojio je, u jakoj konkurenciji, 10. mjesto u prsnom stilu plivanja.

Dana 17. studenog održano je prvenstvo Zagreba u plivanju za djevojčice.

Učenica 6.c razreda Laura Kutlić osvojila je 7. mjesto u plivanju slobodnim stilom, a učenica 8.e razreda Mihaela Jukić  9. mjesto također slobodnim stilom.

Štafeta 4x50 metara je u plivanju slobodnim stilom osvojila izvrsno 3. mjesto.

Za našu su školu plivale:

Mihaela Jukić, 8.e

Paula Pravdić, 8.b

Josipa Šuškov, 8.b i

Laura Kutlić, 6.c.

Čestitamo našim učenicima i njihovoj učiteljici Ljubici Bojmić na zapaženim rezultatima i lijepom predstavljanju naše škole!